Transportas

Nuolat verslo kryptis plečianti „Groward Group“ vykdo standartinių, ekologiškų, negabaritinių bei trapių krovinių pervežimus, taip pat teikia krovinių ekspedijavimo ir gabenimo autocisternomis paslaugas. Grupės sunkvežimių parką šiuo metu sudaro beveik pusšimtis modernių naujos kartos vilkikų, dažniausiai naudojamų grūdinių kultūrų, ekologiškų grūdų, gyvūnų, kiaušinių, šaldytų ar trumpo galiojimo mėsos produktų bei kitos su žemės ūkio veikla susijusios produkcijos transportavimui. Bendrovės pervežimo maršrutai driekiasi nuo Baltijos šalių regiono ir Europos iki tolimųjų NVS šalių, o turimi leidimai bei vilkikų pajėgumai leidžia gabenti iki 30 tonų sveriančius, 25 metrų ilgį siekiančius krovinius.
Iki 30 tonų sveriantys, 25 metrų ilgį siekiantys kroviniai

Transportą visų pirma naudojame tenkindami skirtingų „Groward Group“ įmonių bei verslų poreikius, todėl puikiai žinome, kas svarbu transporto paslaugų ieškantiems potencialiems partneriams. Užtikrindama kokybišką, operatyvų  ir saugų krovinių gabenimą, „Groward Group“ nuolat investuoja į transporto parko plėtrą bei modernizaciją, išmaniąsias technologijas, montuoja papildomą įrangą transporte. Birių ir paletinių krovinių pervežimui skirtuose įmonės vilkikuose veikia naujausia slenkančių grindų sistema, kituose sumontuoti šaldikliai, specialios kabinos ar savivartės puspriekabės, išpučiamo kompresoriaus dėka produktus iškraunančios maksimaliai greitai. Tokie sprendimai suteikia galimybę dirbti efektyviau, padeda greičiau pakrauti, laiku klientui pristatyti ir iškrauti nepažeistą krovinį. „Groward Group“ teikiamų transporto paslaugų patikimumą ir kokybę užtikrina oficialūs gyvūnų gabenimo leidimai, GPM+ sertifikatas, visi kiti reikiami dokumentai.

„Groward Group“ nuolat investuoja į transporto parko plėtrą bei modernizaciją

Ne tik pervežame krovinius, bet klientams siūlome visą kompleksinį transporto ir susijusių paslaugų spektrą. „Groward Group“ sprendžia visus su ekspedijavimu susijusius klausimus: parūpina reikiamus leidimus, atsižvelgdama į krovinio specifiką bei kliento lūkesčius, parenka optimaliausią maršrutą, organizuoja krovinių palydą bei laivų ar konteinerių krovą. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su didžiausiais geležinkelio transporto operatoriais, tad visada randame klientui palankiausią sprendimą, nepriklausomai nuo to, ar kroviniai pervežami sunkvežimiais, ar traukiniais. Šių paslaugų kokybę užtikrina patyręs „Groward Group“ transporto, logistikos ir ekspeditorių kolektyvas. 


ŽŪB „VG Ausieniškės“
Paukštyno g. 9, Ausieniškės,
Elektrėnų sav., LT-21365
Mob.: +370 611 34176
El.p.: robertas.jarmalavicius@groward.eu