„Groward Group“

Apie mus

„Groward Group“ įmonių grupei priklauso keliolika inovatyvių agroverslo bendrovių, kuriose dirba pusė tūkstančio darbuotojų. Esame šiuolaikiška ir dinamiška žemės ūkio verslo grupė, gimusi Lietuvoje. Pagrindinės „Groward Group“ veiklos kryptys – kiaušinių, jų produktų ir grūdų verslai. Juose išskirtinį dėmesį skiriame ekologijai, natūraliems produktams, orientuojamės į aukštą produktų bei paslaugų kokybę ir pridėtinę vertę. Didžiąją dalį produkcijos eksportuojame į Vokietiją, Olandiją, Daniją bei kitas Vakarų Europos, Skandinavijos ir Azijos šalis.

Savo verslo strategijoje išskirtinį dėmesį skiriame procesų tobulinimui, darbuotojų kompetencijai bei inovatyviems sprendimams.

„Groward Group“ veiklą pradėjo 2012-taisiais – tuomet dar „VG Agro Holding“ vadinamą bendrovę įsteigė viena didžiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies ir kitos maisto produkcijos gamintojų Europoje „Vičiūnų Grupė“. Per penkerius veiklos metus bendrovė sparčiai augo, vystė vis naujus agro verslus, užsitarnavo daugelio Lietuvos ūkininkų bei užsienio partnerių pasitikėjimą. 2017-aisiais bendrovė tapo visiškai pasirengusi vykdyti savarankišką verslo plėtrą – taip gimė inovatyvi tarptautinė agro verslo įmonių grupė „Groward Group“.

>500
žmonių dirba Groward Group
Pagrindinės verslo šakos

„Groward Group“ gamina nišinius aukštos pridėtinės vertės grūdų ir kiaušinių produktus verslui ir privatiems vartotojams. Pastaroji verslo kryptis užima prioritetinę vietą įmonės veikloje – esame vieni didžiausių kiaušinių ir jų produktų tiekėjų Baltijos šalyse, pirmieji čia pradėjome masiškai tiekti „laimingus“ kiaušinius, o šio verslo ateitį siejame su ne narvuose laikomų vištų kiaušiniais. „Groward Group“ kiaušinių produkciją vertina tokios bendrovės kaip „Unilever“ ir kitos pasaulinės maisto gamybos, prekybos ar transporto kompanijos.

Taip pat plėtojame kitus agroverslus bei su jais susijusią veiklą – auginame standartines, ekologines ir egzotines grūdines kultūras, jas superkame, saugome ir transportuojame, vystome tvarią augalininkystę, gaminame žaliavinius pašarus, gaminame ir realizuojame organines trąšas.

Agro verslo įmonių grupė glaudžiai bendradarbiauja su vietos ir užsienio ūkininkais, esame subūrę patikimų partnerių iš Lietuvos, Europos ir Azijos šalių ratą. Tai leidžia klientams pasiūlyti aukščiausius vakarietiškus standartus atitinkančią kiaušinių bei grūdų produkciją. Kokybę garantuoja įmonės viduje griežtai taikoma procesų kontrolė, taip pat išoriniai po kelis kartus per metus tarptautinių auditorių vykdomi auditai.