„Groward Group“

Apie mus

„Groward Group“ įmonių grupei priklauso keliolika veržlių ir inovatyvių agroverslo bendrovių, kuriose dirba daugiau kaip 700 darbuotojų. Esame viena sparčiausiai augančių žemės ūkio verslo grupių Lietuvoje. Pagrindinės „Groward Group“ veiklos kryptys – kiaušinių, jų produktų, paukštienos bei grūdų verslai. Juose išskirtinį dėmesį skiriame ekologijai, natūraliems produktams, orientuojamės į aukštą produktų bei paslaugų kokybę ir pridėtinę vertę. Didžiąją dalį produkcijos eksportuojame į Vokietiją, Olandiją, Daniją bei kitas Vakarų Europos, Skandinavijos ir Azijos šalis.

Nuolatinį augimą ir partnerių pripažinimą šiose srityse mums garantuoja išskirtinis „Groward Group“ dėmesys procesų tobulinimui, darbuotojų kompetencijai bei inovatyviems sprendimams. 

„Groward Group“ veiklą pradėjo 2012-taisiais – tuomet dar „VG Agro Holding“ vadinamą bendrovę įsteigė viena didžiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies ir kitos maisto produkcijos gamintojų Europoje „Vičiūnų Grupė“. Per penkerius veiklos metus bendrovė sparčiai augo, vystė vis naujus agro verslus, užsitarnavo daugelio Lietuvos ūkininkų bei užsienio partnerių pasitikėjimą. 2017-aisiais bendrovė tapo visiškai pasirengusi vykdyti savarankišką verslo plėtrą – taip gimė veržli tarptautinė agro verslo įmonių grupė „Groward Group“.

>700
žmonių dirba Groward Group
Pagrindinės verslo šakos

„Groward Group“ gamina nišinius aukštos pridėtinės vertės grūdų, vištienos, kiaušinių produktus verslui ir privatiems vartotojams. Pastaroji verslo kryptis užima prioritetinę vietą įmonės veikloje – esame vieni didžiausių kiaušinių ir jų produktų tiekėjų Baltijos šalyse, pirmieji čia pradėjome masiškai tiekti „laimingus“ kiaušinius, o šio verslo ateitį siejame su ne narvuose laikomų vištų kiaušiniais. „Groward Group“ kiaušinių produkcija vertinama „Unilever“ ir kitų pasaulinio kalibro maisto gamybos, prekybos, transporto ir kitų kompanijų.

Taip pat plėtojame kitus agroverslus bei su jais susijusią veiklą – auginame standartines, ekologines ir egzotines grūdines kultūras, jas superkame, saugome ir transportuojame, vystome tvarią augalininkystę, gaminame subalansuotus tradicinius bei ekologiškus pašarus.

EKO verslas

„Groward Group“ išskirtinį dėmesį skiria ekologijai, natūralumui bei tvariai veiklai – tiek kuriant galutinius produktus privatiems vartotojams, tiek ir tiekiant verslui skirtus produktus be žaliavas. Klientams siūlome tokias ekologines bei nišines kultūras kaip lęšiai, linų sėmenys, avinžirniai, garstyčos, kanapių sėmenys ir kitos. Patys kuruojame visą ekologinės gamybos grandinę – nuo grūdų auginimo, perdirbimo ir pervežimo iki natūralių subalansuotų lietuviškų pašarų gamybos.

Užtikrinti sklandų šios grandinės veikimą mums padeda šiuolaikiškas požiūris į tvaraus ūkininkavimo procesus. „Groward Group“ nuolat seka naujausias ekologijos pasaulio tendencijas, aktyviai dalyvauja svarbiausiuose industrijos renginiuose Europoje ir už jos ribų, o čia atrastus inovacijas pritaiko kasdienėje veikloje.

Agro verslo įmonių grupė glaudžiai bendradarbiauja su vietos ir užsienio ūkininkais, esame subūrę patikimų partnerių iš Lietuvos, Europos ir Azijos šalių ratą. Tai leidžia klientams pasiūlyti aukščiausius vakarietiškus standartus atitinkančią kiaušinių, mėsos bei grūdų produkciją. Kokybę garantuoja įmonės viduje griežtai taikoma procesų kontrolė, taip pat išoriniai po kelis kartus per metus tarptautinių kokybės auditorių vykdomi auditai (IFS ir BRC).